Кияни зможуть дізнатися про історію нинішнього Хрещатика

20 января 2012, 18:19
0
1922

Чиновникам і депутатам Київради, певно, цікаво буде дізнатися про перипетії, пов’язані з будівництвом будівлі на вул. Хрещатик, 36, де засідає київський Уряд. Ця споруда мала бути зовсім іншою

З 22 січня по 6 лютого 2012 року у холі перед Колонною залою (2-й поверх, Київрада) відбудеться документально-художня виставка «Вулиця Хрещатик – від проекту реконструкції до сьогодення», організована постійною комісією Київради з питань культури та туризму спільно з Центральним науково-технічним архівом України.


Киянам покажуть, яким міг бути Хрещатик: схеми та креслення вулиці, які не втілились у реальне будівництво, як він відбудовувався, що було реалізовано, що ні. Чиновникам і депутатам Київради, певно, цікаво буде дізнатися про перипетії, пов’язані з будівництвом будівлі на вул. Хрещатик, 36, де засідає київський Уряд. Ця споруда мала бути зовсім іншою, хоч і передбачалась на початку для київської влади.


На виставці будуть представлені основні елементи проекту післявоєнної відбудови центральної вулиці нашої країни – Хрещатика, що зберігається в Центральному науково-технічному архіві України у Харкові, історичні документи щодо конкурсного відбору проектів та архітектурні пейзажі Хрещатика, які виконав харківський художник Віктор Чурсін. 

Зазначена виставка вже пройшла в Харкові на честь 20-річчя Незалежності України.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.