Конституція або революція?

3 февраля 2012, 22:07
0
1521

Владі не потрібна Конституція, вони звикли жити "по-понятіям"

Сьогодні на програмі Шустера говорили про Конституційну Асамблею.

Справа в тому, що всі, так звані, реформи влади завжди завершувались фіаско. Згадайте лише податкову реформу, під час проведення якої обіцяли рай для підприємців, а в результаті вони отримали гетто. Згадайте судову рефому, яка завершилась повною руйнацією судочинства. І нескладно здогадатися чим зараз завершиться  конституційна реформа від Януковича- повною руйнацією  і знищенням конституційних підвалин існування нашої країни.

Зараз навіть та нелегітимна Конституція, яку вони протягли через контрольований ними Конституційний Суд, не виконується. Жодна позиція! Знаєте чому? Тому що, їм взагалі не потрібна Конституція, вони звикли жити "по-понятіям". 

Саме тому звернення Юлії Володимирівни щодо неучасті в Конституційній Асамблеї тих, кого спробує використати ця влада для отримання публічного прикриття своїх брудних технологій дуже актуальне.

Що стосується рішення опозиції - в цьому питанні опозиція єдина.  Висновки щодо нових спроб влади перетворити Україну на тоталітарне гетто очевидні. Не допустити цього - це наш обов'язок.

Зараз для України необхідне виконання резолюції ПАРЄ та резолюцій інших цивілізованих країн щодо припинення політичних репресій,  згортання демократії, щодо звільнення Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв'язнів. Це  те, що потрібно виконати для початку відновлення конституційного ладу в Україні. Поки що це ще можна зробити мирним шляхом.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.