В Києві паніка: на підмурках Десятинної церкви почалось будівництво

9 февраля 2012, 14:10
0
1052

І це - незважаючи на -20.

Києвом шириться паніка - на підмурках Десятинної церкви, на Старокиївській горі почались несанкціоновані будівельні роботи.

Ніякі роботи не ведуться, я сьогодні особисто там побував. Ворота, які мали б закривати від відвідувачів територію святині, відкриті і туди можна потрапити кожному бажаючому. 

Незважаючи на це, бажаючих, в тому числі і будівельників, я там не помітив. Підмурки сховані під шаром піску, а на ньому лежить рівномірний шар снігу і немає жодних слідів, які б говорили, що по ньому ходили люди чи їздив якийсь транспорт. Як на мене це означає, що як мінімум з часів останніх снігопадів ніякі роботи на цій скандальній ділянці не проводились.

Те, що роботи не ведуться зараз, не означає, що варто бути спокійним за історичні підмуркам тисячолітньої Церкві Успіння Пресвятої Богородиці (Десятинна).
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.