Стрітення

15 февраля 2012, 12:25
0
2687

Про головну зустріч у нашому житті

Сьогодні свято Стрітення. Стрітення, тобто зустріч праведного Симеона з Господом, відбулось, коли Ісуса за традицією вперше після народження принесли до храму.

Симеону за його праведність було обіцяно, що він не помре, доки не зустріне свого Господа. Ця зустріч відбулась наприкінці його життя. По суті, заради цієї зустрічі він і жив. 


2000 років тому Ісус прийшов на Землю, але і досі кожен, хто бажає, може зустрітися з ним. Чомусь більшість людей  проживають свої життя навіть не задумуючись про це. Вони вважають себе мудрими, талановитими, везучими та ініціативними. Вдало зраджують, мудро не висовуються, талановито привласнюють чуже  або ініціативно виконують злочинні накази.  При цьому вони дійсно думають, що життя вдалось і, переступивши кордони моралі, вони досягли кар'єрного росту, заробили грошей, забезпечили свої сім'ї та подбали про своїх дітей. Але вони пройшли повз, і не зустріли Того, для зустрічі з ким, по суті, народились, - свого Спасителя. Вони Його проміняли на суєтні умовності достатку і становища в суспільстві, отримавши  у довісок до цього безпросвітний морок душі та забуття.  І навіть приходячи до храму у святкові дні, щоб поставити свічку, вони не зустрічають там Господа. Для них Його немає там, тому що не в цьому сенс і ціль їх життя, пустого та безцільного.


Друзі, сьогодні Стрітення, свято зустрічі з Господом, зустрічі, яка важливіша за усі багатства Землі, зустрічі без якої немає в житті ніякого сенсу!

 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.