Останнє слово

16 февраля 2012, 14:45
0
645

Суд над Луценком давно завершився на Банковій

Сьогодні Юрій Луценко проголосив своє останнє слово, і на цьому завершився судовий процес, вірніше судовий фарс, де намагались його звинуватити.

Жоден свідок не підтвердив фальшиві звинувачення ГПУ... У них не вірить ніхто. Більше того,  ніхто  не може пояснити та обґрунтувати звідки взялися чотири з половиною роки ув‘язнення для Юри у звинуваченні, починаючи від самих прокурорів і закінчуючи суддями, які навіть не намагалися зробити вигляд, що судять об‘єктивно та неупереджено. А навіщо? За них же все зроблять в Адміністрації президента: напишуть, підведуть "доказову" базу, надрукують. Залишиться лише відкрити рота та прочитати...

По завершенню цього «дійства»  мав можливість поспілкуватись з Юрою. Він бадьорий... Ми обговорили участь у майбутніх виборах та перемогу опозиційних сил. У нас немає сумнівів у нашій перемозі. Не колись у майбутньому, а вже у цьому році диктат  тотального "безпрєдєла" безславно та ганебно закінчиться!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.