День рідної мови

21 февраля 2012, 10:59
0
1484

Про деякі звички окупантів і не тільки

Друзі, сьогодні Міжнародний день рідної мови! Не можу погодитись з прямолінійно-спрощеною формулою Гегеля, що «Буття визначає свідомість». Тому що буття  формуємо ми самі своїми діями, думками та словами. Саме наша свідомість формує наше буття, а буття, в свою чергу, впливає на свідомість. І чим більше ми говоритимемо рідною мовою, чим менше будемо придушувати в собі на догоду криміналу, який дірвався до влади, національну гідність та свідомість, тим міцнішою ставатиме наша країна, тим щасливішими та впевненішими ставатимемо ми та наші родини.


Чинна влада хоче увійти в історію не лише найбільш масштабною корупцією та політичними репресіями, але і спробою цькування та спотворення самої української історії та приниження рідної мови, вивчення яких навіть в школі намагаються обмежити.

Тільки окупаційній владі притаманне таке відношення до історії та мови держави, де вони перебувають. Тому справжнє свято рідної мови відбудеться тоді, коли вони перестануть використовувати її для брехні та погроз, коли вони залишаться лише невеличкою брудною плямою на тлі великої історії України.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.