Велика брехня малого логотипу

12 марта 2012, 09:44
0
2087

КМДА вкотре обдурила киян....

Логотип Києва був визначений КМДА за десять місяців до того, як його офіційно підтримали SMS та Інтернет голосуванням.

Логотип офіційно ніби-то вибрали шляхом SMS та Інтернет голосування напередодні 8 березня 2012 року. Але про фіктивність цих маніпуляцій говорить той факт, що День Києва 2011 року проходив саме під цим логотипом.


Отже, рішення використовувати логотип київською владою було прийнято за 10 місяців до того, як його офіційно нібито підтримали голосуванням в Інтернеті. Отака велика брехня маленького логотипа.

Я гостро критикував цей логотип, хоча мені як БЮТівцю мало би бути приємно, що один з 4-х його елементів– червоне БЮТівське серце з латиською літерою «Б». Тож я дуже вдячний дизайнерам за підтримку найпопулярнішої політичної сили Києва, але навіть не зважаючи на це, такий логотип більше підійшов би для дитячого садка чи гуртка «умілі ручки".

Бажання створити логотип Києва - традиційна для київських очільників манія величі. 

Л. Черновецький під час своєї каденції прагнув створити гімн Києва, кілька разів брався перероблювати герб Києва. Але на щастя депутати, навіть ті, що входили до промерської більшості, не піддалися на провокації: герб не змінили, гімн не узаконили. В О. Попова таж сама хвороба, але, вивчивши досвід попередника, він вирішив піти іншим шляхом: створити логотип Києва, затвердивши його не рішенням Київради, а власним розпорядженням. Таким чином, логотип Києва – є логотипом КМДА.

Нагадаю, 7 березня 2012 року о 23:59 закінчилося відкрите SMS та Інтернет голосування за найкращий туристичний логотип Києва.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.