Шоколадні гроші громадськість поставила під контроль

24 марта 2012, 10:02
0
1282

Цього року це 5 млн, минулого було близько 2

Міжнародна громадська організація «Гражданский союз» звернувся до постійної комісії Київради з питань культури та туризму Олександра Бригинця з проханням взяти під контроль кошти виділені у 2012 році на ремонтні роботи у "Шоколадному будиночку".

Відповідне прохання було зумовлене тим, що, на думку громади, в 2011 році із запланованих 2 млн. грн. виділених на покращення стану будівлі до музею надійшли всього 700 тис. грн. на ремонт покрівлі та фасаду.

Комісія підтримала звернення громади і взяла на себе зобов’язання з контролю виділених коштів.

Хвилювання громадськості нам зрозуміле і ми зробимо все можливе для того, щоб не лише контролювати як витрачаються гроші, а й дбати про те, що вони були надані в обсязі, не меншому, ніж передбачено бюджетом Києва. До речі, минулого року згадана пам'ятка отримала вдвічи менше грошей. ніж думає громада.

Минулого року недофінансовані були чимало різних об’єктів, оскільки бюджет міста був суттєво недовиконаний. Це, нажаль, стосується не лише Шоколадного будиночку. Як повідомляла КМДА, розкрадання бюджетних коштів не рідкість в нинішній владній команді. Так лише в Театрі на Подолі за минулий рік, було вкрадено понад 1 млн. грн. Цей рік буде, схоже, не кращим....

Пам'ятка історії та архітектури у Києві «Шоколадний будинок» збудовано у 1901 році за проектом головного архітектора Києва, академіка архітектури В. Ніколаєва на замовлення відомого промисловця, фінансиста та мецената, купця першої гільдії С. Могилевцева, який жив у ньому до своєї смерті 10 серпня 1917 року.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.