"Розкіш", якої краще позбутись

3 апреля 2012, 11:59
0
1861

До предметів розкоші, які ПРзбираються обкласти податком, віднесли не тільки балкони і гаражі, а й сараї та інші присадибні будівлі

Партія регіонів знову заходилась  покращувати життя українцям. Для порятунку розкраденого ж ними держбюджету ПР разом із Кабміном внесли славнозвісний закон про оподаткування предметів розкоші.

Назва закону дійсно непогана. Так і пробиває на ностальгічну сльозу з комуністичного минулого.  Але підхід до визначення "розкоші" у олігархів з ПР надто далекий від більшовицьких ідеалів.

Так,  до предметів розкоші, які вони хочуть обкласти  податком, вони відносять  не тільки балкони і гаражі, а й сараї та інші присадибні будівлі. Сталін з Хрущовим у цьому напрямку свого часу явно недопрацювали.

Аргументи у них достатньо "проффесійні".  Татарською мовою "сарай" - це палац.  Тому не треба й дивуватись та ховати в "палацах" лопати, які так подобаються українсько-татарському прем'єр-міністру.

Що стосується високопосадовців, разом з дружніми їм олігархами та іншими "знавцями" татарської мови, то вони вже давно перевели свою нерухомість на юридичні особи, більшість з яких знаходяться в офшорах.

Літаки, яхти та гелікоптери до особливої розкоші вони не відносять, тому що це для них не розкіш, а засіб пересування. Ну а хутра, швейцарські хронографи, золоті телефони Vertu разом із золотими унітазами взагалі податком обкладати не можна. Чому? Тому що, на думку чинної влади, це ж засоби першої необхідності.

Знаєте...Я вважаю, що єдиною справжньою розкішшю, на сьогоднішній день в Україні  - є розкіш мати таку владу і таку парламентську більшість. Це справжня розкіш, за яку нам доводиться надто дорого розплачуватись. Тому краще такої "розкоші" позбутись взагалі.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.