52 депутати Київради підтримали ідею перенесення Десятинного монастиря (МП)

5 апреля 2012, 13:14
0
1052

Зі Старокиївської гори біля підмурків Десятинної церкви.

Лише 52 депутати Київради проголосували за демонтаж так званого Десятинного монастиря біля підмурків Десятинної церкви, чого не достатньо для прийняття рішення. Дане питання з моєї ініціативи розглядалось в рамках створення комплексної пам’ятки природи місцевого значення «Пейзажна алея».

Для того, щоб рішення Київради не було формальністю я запропонував внести до нього доповнення, передбачивши знесення незаконно встановлених споруд на території Старокиївської гори (Десятинки), що входить до оголошеної зони (територія створеної пам’ятки природи займе схили Старокиївської гори від Андріївського узвозу вздовж Пейзажної алеї та гори Десятинки до вул. Гончарної).

Незважаючи на те, що ці території мають багаторівневий захист на ній є незаконно встановлені споруди - так званий Десятинний монастир (велика тимчасова споруда, яка візуально схожа на церкву нетрадиційної форми).

Я навмисне перед голосуванням намагався не політизувати ситуацію, адже в даному випадку пропозиція демонтувати і перенести монастир не носить жодного релігійного чи політичного аспекту. Йдеться лише про інтереси Десятинки як пам’ятки історії, культури та археології, а тепер і екології.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.