Київрада відмовилась фінансувати податкову

6 апреля 2012, 05:13
0
1559

Ще раз про "соцавльну" рекламу

На сесії Київради 5 квітня депутати не підтримали проект рішення «Про Програму інформування громадськості та розміщення соціальної реклами з питань оподаткування та діяльності органів Державної податкової служби м. Києва на 2012-2014 роки», відповідно до якого з бюджету м. Києва необхідно виділити кошти в сумі 9 млн. грн.

Я гостро критикував це рішення, і виступав проти. Як відомо, частина площ - 5 % - безкоштовно надається місту для соціальної реклами, але ці площі використовуються не для донесення важливих соціальних месиджів, а для самореклами КМДА. Тож я запропонував подумати, як правильно треба використовувати ці соціальні резерви, щоб вони приносили користь киянам, а не піарили високопосадовців.


Дивно, коли соціальна реклама використовується не для вирішення соціальних проблем, а для збільшення бюджетних надходжень.


Соціальний проект не може бути прибутковими, бо тоді він самоокупний, а значить може самофінансуватись.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.