Рімейк абсурду

20 апреля 2012, 16:00
0
1318

Суддя,заборонивши фото та відеозйомку процесу, підтримав вимогу прокуратури возити Тимошенко на судові засідання на ношах

Завершився другий день попереднього розгляду рімейку жахів та абсурду судилища над Тимошенко. Після доби  консультацій із замовниками справи, черговий кірєєв на прізвище Садовський  відхилив всі клопотання захисту без будь-якої аргументації та пояснень.

При цьому він, заборонивши фото та відеозйомку процесу, підтримав вимогу прокуратури не звертати увагу на здоров'я Тимошенко і возити її на судові засідання на ношах, призначивши продовження цього фарсу на суботу, 28 квітня.

На жаль, ні в кого і не було сумнівів, що вся судова система в Україні перетворилась на брудний кривавий конвеєр по обслуговуванню  замовлень Адміністрації президента, готовий працювати без вихідних і святкових днів цілодобово.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.