Юлію Тимошенко намагаються фізично знищити

24 апреля 2012, 12:49
0
1104

Лише сьогодні ми дізнались, навіщо організували у минулу п'ятницю нічну операцію по перевезенню Юлії Тимошенко з колонії до лікарні

Лише сьогодні ми дізнались, навіщо організували у минулу п'ятницю нічну операцію по перевезенню Юлії Тимошенко з колонії до лікарні, а у неділю її повернули назад. Чому в понеділок і у вівторок у колонії вигадали санітарні дні, не пускаючи туди захисників Юлії Володимирівни. Після сьогоднішньої вимоги парламенту до прокуратури та пенітенціарної служби  щодо допуску захисників, Сергій Власенко, прорвавшись на територію колонії, повідомив, що над лідером опозиції жорстко знущались. Їй, хворій беззахисній жінці, викручували руки та били кулаками в живіт!

Саме тому їм потрібен був час, щоб з тіла Юлії Володимирівни зійшли гематоми. Перелякана власним злочином банда, терміново примусила співкамерницю  Тимошенко дати заздалегідь написане в Адміністрації президента інтерв'ю Першому національному та "Інтеру", погрожуючи цій  жінці та її родині  розправою.

Від цього жахливого свавілля, знущання та усвідомлення небезпеки для свого життя, Юлія Володимирівна оголосила голодовку.

Депутати нашої фракції заблокували трибуну, вимагаючи термінового прибуття Генпрокурора та керівника пенітенціарної служби, відкриття кримінальної справи  та припинення спроб банди фізично знищити лідера опозиції. Відповідні звернення ми скерували до ПАРЄ та посольств усіх цивілізованих країн світу.

Але потрібно розраховувати не на Захід, і закордонну панацею від тоталітарних хвороб, треба розраховувати лише на самих себе. Лише ми разом можемо зупинити цей терор!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.