Спекуляція на крові

27 апреля 2012, 15:00
0
2138

Влада несе повну відповідальність за вибухи у Дніпропетровську

Цинічно спекулюючи на крові людей, які постраждали під час теракту в Дніпропетровську, влада у напівпустому залі заблокованої Верховної Ради, де «більшістю» і не пахло, зімітувала засідання.

Сховавшись за спинами депутатів від ПР з їх робочого місця, комуніст Мартинюк нашвидкуруч прокрутивши пусту балаканину силовиків, які повідомили, що як завжди «контролюють» ситуацію, протягнув  ратифікацію японського кредиту для збанкрутілого уряду України. Розмістивши за колоною  Лутковську, озброєну  переносним мікрофоном, її «привели до присяги».  Цим самим сама ідея посади Уповноваженого з прав людини зганьблена.

Що стосується вибухів, мета яких залякати людей, щоб не дати їм можливість приймати участь у масових акціях протесту опозиції, вже зараз можна чітко сказати, що влада несе за це  повну відповідальність.

Чому? Тому що всі силові структури України сьогодні скеровані на боротьбу з опозицією, а не на захист громадян від злочинців.

Тому що СНБО перетворили на виборчий штаб правлячої партії…

Тому що послідовні…

P.S. Сподіваюсь, справжні організатори кривавого теракту стануть відомі, і понесуть відповідальність перед законом.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.