Сьогодні рівно 2 тижні, як я оголосив голодування

8 мая 2012, 07:37
0
1184

Я, як і більшість інших голодуючих, вирішив не скористатись порадою Юлії Тимошенко щодо припинення голодування.

Сьогодні, 8 травня, рівно 2 тижні, як кілька свідомих українців оголосили голодування проти дій нинішньої влади, проти згортання демократії, проти зародження диктатури та в знак солідарності з Юлією Тимошенко, яка оголосила голодування на 5 діб раніше.

Сьогодні більшість з тих, хто почав голодувати 25 квітня в лікарні і відмовились від продовження акції політичного протесту в зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я.

Слава Богу в мене достатньо сил і здоров’я аби продовжувати боротьбу.

Я дуже вдячний Юлії Тимошенко за те, що вона подякувала всім голодуючим за підтримку і закликала їх припинити голодування. Для декого це дуже необхідно. Але мені Бог дає сили і я не можу не скористатися цими силами. Я продовжуватиму своє голодування до того часу, поки від нього не відмовиться Тимошенко.

Я продовжую працювати, займаюсь захистом культури міста, допомагаю митцям і закладам культури, тому моя робота не надто страждає від мого голодування.

Борімося й поборемо!  

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.