Черговий вирок від АП

8 мая 2012, 17:00
0
1580

Був сьогодні  у Апеляційному суді, де "розглядали" апеляцію Юрія Луценко

Був сьогодні  у Апеляційному суді, де "розглядали" апеляцію Юрія Луценко.

Мав можливість  поспілкуватись із Юрою. Обговорили майбутній Форум Об'єднаної опозиції та програму дій з якою ми повинні перемогти.
 
Що стосується справи Луценка, то і виступи захисників, і виступ самого Юрія розклали цей фарс на складові, які, вочевидь, доводять абсурдність і дикість наведених проти нього звинувачень та недолугість фабрикантів справи.
 
Луценко і його захист в Апеляційному суді вимагали провести судове слідство у повному обсязі, (що відмовились  робити у Печерському суді)  та скасувати замовний вирок  судді Вовка, який, оголошуючи його перебував під слідством.

Відмова чергового Кірєєва провести судове  розслідування, підтверджує, що ще один  вирок Апеляційного суду, який не обговорюєься, вже давно написано в Адміністрації президента. Лишилось його  лише оголосити.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.