Сікорський і Корольов посперечаються....

21 мая 2012, 10:31
0
841

.... за аеропорт «Жуляни»

Завтра комісія Київради з питань культури та туризму на своєму засіданні розгляне питання про присвоєння аеропорту «Жуляни» імені конструктора перших штучних супутників Землі і космічних кораблів Сергія Корольова та мою зустрічну пропозицію  про присвоєння зазначеному аеропорту імені відомого киянина, авіаконструктора Ігоря Сікорського.

На адресу комісії надійшло звернення народного депутата України Володимира Бондаренка з пропозицією розглянути питання щодо присвоєння аеропорту «Жуляни» імені Сергія Корольова.

Ідея надати ім’я аеропорту «Жуляни» дуже правильна. Але всесвітньовідомим киянином пов′язаним безпосередньо з авіацією є саме І. Сікорський. Іменем С. Корольова можна було б назвати аеропорт на його малій Батьківщині – в Житомирі.

Після засідання комісії з питань культури та туризму будуть направлені в комісію з питань найменувань та пам’ятних знаків КМДА. 

Нагадаю, Сергій Корольов  народився 30 грудня 1906 в м. Житомир — радянський вчений у галузі ракетобудування та космонавтики, конструктор. Ігор Сікорський народився 25 травня 1889 року в м. Київ — інженер (авіаконструктор). Автор першого літака-велетня «Ілля Муромець», літака-амфібії «Літаючий човен» і першого гелікоптера.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.