Світла пам‘ять…

24 мая 2012, 14:02
0
968

Сьогодні о 7 ранку помер Геннадій Опанасович Тимошенко

Сьогодні о 7 ранку помер Геннадій Опанасович Тимошенко, свекор Юлії Володимирівни…

В часи Кучми його разом із Юлією та Олександром  Тимошенко кинули до в'язниці, де він переніс декілька інфарктів, але так і не підписав фальшивих показів, які від нього вимагались. 

Суди повністю виправдали Геннадія Опанасовича. Його фактично інвалідом випустили із в'язниці. Зрозуміло, ніхто не вибачився і не відповів за катування літньої людини.

Нові допити та тиск силовиків, що розпочались після команди відновити справи проти ЄЕСУ, щоб мати можливість  не випускати Тимошенко із в'язниці, не зважаючи на рішення Європейського суду, зробили свою справу...Поїхати з країни Геннадій Тимошенко не міг за станом здоров‘я... Вже не ходив…

Коли з життя йде близька людина нам завжди здається, що ми їй не додали своєї уваги, спілкування та любові... Знаю, як зараз важко Юлії та Олександру Тимошенко.. Вони навіть не мають можливості попрощатись з батьком...

Світла пам‘ять незламній мудрій і добрій Людині, Геннадію Опанасовичу Тимошенко.

Ми пам‘ятаємо…
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.