Закон про другу державну мову вже діє

25 мая 2012, 09:29
0
3914

на території голови КМДА О. Попова

В головному концерті до Дня Києва на Майдані Незалежності візьмуть участь лише російськорепертуарні артисти: Потап і Настя, Альона Вінницька, Брати Карамазови та Ані Лорак. А україномовних артистів сором’язливо прибрали з центру і заслали на Оболонь, де виступлять Тартак, ТНМК і Скай.

Для української музики влада створила резервацію, а головну сцену віддала російськомовним артистам.

Коли О. Попову потрібно було використати популярні імена для реклами свого безглуздого референдуму, то він запросив до участі україномовних зірок: Руслану, Олега Скрипку тощо. Коли ж доходить до співу, то він запрошує українофобів, які за все своє життя (крім Ані Лорак) так і не вивчили державну мову. 


Як треба було  постаратись, щоб з усього різноманіття українських артистів вибрати для співу на День Києва на Майдані Незалежності лише артистів, репертуар яких складається суто з російськомовних пісень. Україномовні пісні були лише в репертуарі Ані Лорак і то колись.

Поки у Верховній Раді та навколо неї йдуть битви за те, щоб не допустити надання російській мові статус другої державної, призначений В. Януковичем О. Попов, на жаль, в Києві вже почав реалізовувати написаний регіоналами законопроек.

Нагадаю, до порядку денного засідання Верховної Ради України в четвер, 24 травня, було внесено проект закону «Про основи державної мовної політики», який фактично вводить російську як другу державну мову. Обурені з цього приводу активісти протестували під Верховною Радою та почали облаштовувати наметове містечко. Депутати-опозиціонери заблокували трибуну,  тож питання не розглядалося, але є велика небезпека, що  Верховна Рада повернеться до цього питання.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.