Кияни нарешті дізнаються про всі таємниці президентського вертодрома

29 мая 2012, 07:54
0
5881

І чи справді йдеться про тривіальний торгівельно-розважальний цетр

В середу, 30 травня 2012 року о 15:00 за адресою: вул. Хрещатик, 36, кімн. № 1017 (зала засідань),10-й поверх, відбудеться чергове засідання тимчасової контрольної комісії Київради щодо вивчення ситуації, яка склалася навколо забудови Паркової алеї та Дніпровських схилів у м. Києві.

В цьому засіданні Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві надасть матеріали, які пояснять що собою являтиме вертолітний майданчик. Нагадаю, на минулому засіданні стало відомо, що КМДА  протягом останніх років надала відповідні рекомендації щодо будівництва 14 об'єктів на схилах Дніпра.

У засіданні візьмуть участь члени тимчасової контрольної комісії – депутати Київради, чиновники КМДА, Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м. Києві, ПАТ «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт», Головне управління земельних ресурсів, Головне управління містобудування та архітектури.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.