Побачення, що відбулось

1 июня 2012, 17:28
0
1722

Вперше за 8 місяців побачився з Юлією Тимошенко

Шість місяців влада знаходила  будь-які приводи, щоб позбавити Юлію Тимошенко її конституційних прав. Право на побачення в Україні  мають всі в'язні, крім політичних.
 
Сьогодні лише після того,  як наші депутати взяли в облогу Генеральну прокуратуру, пенітенціарну службу, Харківську прокуратуру та Качанівську колонію, де в кабінеті начальника колонії Михайло Волинець розпочав безстрокове голодування, мені надали можливість реалізувати законне право на зустріч з Юлією Тимошенко.
 
Вперше з дня вироку у Печерському суді,  я побачив нашого лідера. Незважаючи на всі знущання та катування, які відбуваються щодня,  незважаючи на хворобу, наша Юля залишається незламною, мужньою сильною і красивою. Саме тому шаленіє ця банда. Але з нашим лідером можлива тільки перемога!

Батьківщина переможе!
 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.