"Мовний" закон може "вдарити" по росіянам, які живуть в Україні

2 июня 2012, 10:32
0
1213

хоча "російськомовні" громадяни України цього не усвідомлюють((((

Законопроект про державну мовну політику, який розглядається Верховною Радою, може в разі свого ухвалення завдати удару по росіянам, які проживають в Україні.

 Справді, цей законопроект спрямований не лише проти України, як держави, не лише проти україномовних громадян, а й  великою мірою -  проти росіян чи російськомовних в Україні. Такий громадянин, який не буде вчити українську мову й живе на російськомовній території, приміром, в Донецькій області, не зможе буде чиновником чи офіцером української армії, тому що він не володіє українською мовою, він не може працювати в багатьох сферах. Тому в майбутньому це завдасть удару по росіянам про який вони поки не здогадуються. А якщо потім влада не зможе захистити цих людей, бо вона безсила скасувати українську мову як державну, оскеільки для цього необхідно змінити конституцію, тобто мати у ВР 300 антиукраїнських депутавтів, а це неможливо. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.