Художники виступили проти побудови висотних "творчих майстерень" на Подолі

10 июня 2012, 06:49
0
4901

майстерні в 25 поверхів - це круто))))

 Керівництво Національної спілки художників України планує звести житловий  комплекс з шести 25-поверхових будинків та двох будівель (9- і 5- поверхів) на Подолі. Проти зведення нових будинків виступають самі ж художники-члени Спілки художників, аспіранти Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.

 Художники намагаються  не допустити забудови цінної землі. і сьогодні о 15.00 вони проводять виставку протест на зазначеній території. 

Ми повинні воювати проти забудовників, незалежно від їхнього статусу, на кожній п’яді дорогоцінної київської землі. Закликаю всіх небайдужих взяти участь у акції і особисто докласти зусиль для збереження традиційного київського духу...


Не має значення, хто вирішив забудувати історичну територію, якщо будівництво шкодить місту, винні мають відповідати за свої вчинки. В даному випадку забудовником стала Спілка художників, яка отримала земельну ділянку для своїх майстерень, але всупереч заборонам та цільовому призначенню землі вирішила побудувати на цій території руками інвесторів висотки.


Відповідно до чинного Генерального плану Києва до 2020 р. ділянка за адресою вул. Сошенка, 33 призначається під "вибіркову індивідуальну забудову" (тобто, малоповерхову). Саме тому, будь-які висотні забудови на цій території є незаконними.

Крім того, зведення висоток на цій території загрожує зсувами ґрунту, оскільки вона знаходиться на високому пагорбі (під яким є масштабні плавуни) і прилягає до лісопарку (на ділянці та навколо неї багато дубів і сосен, яким понад сто років). Я вже не кажу про те, що це Поділ і ця територія є історичним ареалом Києва. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.