Ми за Батьківщину!

20 июня 2012, 11:57
0
1160

Сьогодні альтернативного шляху, крім об‘єднання, не залишилось

 Після  того, як до лав Об‘єднаної опозиції «Батьківщина» приєдналась партія Анатолія Гриценка «Громадянська позиція», думаю,  фундамент Об‘єднаної опозиції вже остаточно збудовано.

 

Звичайно, я не маю на увазі, що більше ніхто не зможе до нас приєднатись. Будь ласка, приєднуйтесь, але не для розподілу місць  чи округів, а для боротьби за Україну.

 

Сьогодні альтернативного шляху, крім об‘єднання, не залишилось.  Або ти робиш свій вибір протистояти цьому кримінальному режиму, або, як маріонетка, виконуєш його завдання по відтягуванню від опозиції голосів, позиціонуючи себе «новим» обличчям. Ми вже це проходили із ефемерними політичними силами, траєкторію яких свого часу продемонстрував Сергій Тігіпко.

 

Для України є лише два шляхи: або демократичний, європейський, у випадку перемоги Об'єднаної опозиції, або стагнація, деградація і тоталітаризм, коли Партія регіонів та їх сателіти отримають більшість.

 

Вибір за кожним!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.