Продовження маразму

25 июня 2012, 18:02
0
4270

Сьогодні відбувся черговий судовий фарс у справі «Янукович проти Тимошенко»

Сьогодні відбувся черговий судовий фарс у справі «Янукович проти Тимошенко». Суддя традиційно підтримав всі вимоги прокуратури та відмовив на всі клопотання захисту.

Крім того, суд у Харкові намагався вразити європейців, які заздалегідь попередили владу про свою присутність, своєю «гуманністю» в облаштуванні «зручностей» для Тимошенко.

Огороджена куленепробивним склом частина кімнати,  декілька шароварних картинок на стінах, горщики із квітами  та телевізор, - мабуть все це за схибленою логікою влади,  повинно налаштувати Юлію Володимирівну на найшвидше одужання, не відриваючись від того маразму, що відбувається в суді.

На вулиці, перед судом, де відбувався багаточисельний мітинг опозиції, Партія регіонів виставила свою альтернативу - чоловік 10 з прапорами у кожній руці. Малочисельність альтернативного  «мітингу», компенсували сотні міліціонерів, які оточили  їх щільним кільцем.

Традиційно була увімкнена глушилка підприємства «Укртелеком». Під надійним захистом міліції, вона  працювала у режимі шумозаглушення, за технологією радянських спецслужб, які у такий спосіб глушили іноземні радіохвилі…

Cуд перенесли на 10 липня,сподіваючись, що після Євро-2012 іноземці не будуть заважати продовженню цього політичного маразму.

Завтра ж о 10:00 розгляд касації у Києві, де брудну естафету підхопить  Вищий спецсуд із розгляду цивільних та кримінальних справ.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.