Театр І. Франка намагається захиститись від рейдерів

3 июля 2012, 13:31
0
738

Черговий театр висловив бажання захистити себе від посягань рейдерів та забудовників.

Комісія з питань культури підтримала проект рішення Київради «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державному підприємству «Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка» на площі Івана Франка, 3 у Печерському районі для експлуатації та обслуговування будівель театру та автостоянки службового транспорту».

За нинішньої ситуації в місті, коли кожна земельна ділянка, що «погано лежить» є предметом наживи, безумовно, дуже важливо подбати про те, щоб її не поцупили з-під носа. Саме тому, наша комісія одностайно підтримала театр ім. І. Франка в прагненні отримати гарантію на володіння театром землею.

На зазначеній земельній ділянці знаходиться будівля театру ім. І. Франка, збудована у 1898 році, виробничий корпус з Камерною сценою та асфальтовані ділянки, прилеглі до центрального і службового входів театру. Зі сторони службового входу знаходиться ділянка для функціонуючої автостоянки службового автотранспорту. Через неї здійснюється проїзд вантажного автотранспорт для транспортування великогабаритних декорацій театру ім. І. Франка і театрів, що перебувають на гастролях.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.