Шляхи вирішення трьох екологічних проблем Києва

13 июля 2012, 13:34
0
2039

Ми живемо в дивних умовах.

Найбільша екологічна проблема в Києві - це недоглянутість і невпорядкованість всіх зелених зон, які є в місті. Все екологічне сміття в основному пов'язане не з діяльністю конкретних промислових підприємств, а з загальною системою діяльності.

Всі парки та лісопарки, які є біля міста та в місті, необхідно зібрати в один національний парк за прикладом Голосіївського національного парку. Це було б гарантією того, що зелені зони не зменшуватимуть, адже зараз вже практично всі забудови ведуться за рахунок знищення зелених насаджень.

Ще одна проблема - це водні ресурси. У Києві є близько 100 водойм, які могли б стати рекреаційними зонами та позитивно впливати на екологію. Але для цього потрібні великі інвестиції.

Ми живемо в дивних умовах, поруч ліс - але ми не можемо там відпочивати - там брудно і немає обладнаних місць для відпочинку, поруч водойми - але в них не можна купатися. 

Третьою болючою проблемою  є Бортницьку станція аерації, на реконструкцію якої необхідно виділити 4 млрд. грн. І Київ міг би їх виділити, якби не віддавав 50 % податків громадян на користь держави, що складає не менше 7 млрд. грн.. на рік, чого безумовно вистачить для реконструкції Бортницької станції.

Київ - це зелена смуга Лівого і Правого берега. Якщо місто розвивати за рахунок приєднання нових областей, а не за рахунок знищення цієї зеленої зони, всім буде краще.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.