Побачення

25 июля 2012, 15:25
0
3221

за три години спілкування встигли обговорити питання політичної ситуації в Україні, стратегію і тактику роботи опозиції на виборах, а також підготовку до з'їзду

Нарешті сьогодні зустрівся з Юлією Володимирівною. Замість того, щоб виконати закон і забезпечити мені 4-х годинну зустріч з Тимошенко, тюремники почали торгуватись: якщо говоритимете 4 години, тоді посол ЄС  в Україні Тейшейра знову не зможе з нею поспілкуватись. Звичайно, довелось погодитись зменшити зустріч на 1 годину, тому що влада більше півроку забороняла  Голові Представництва ЄС в Україні зустрітись з лідером опозиції. 

 

Не зважаючи ні на що, за три години спілкування встигли обговорити питання політичної ситуації в Україні,  стратегію  і тактику  роботи опозиції на виборах, а також підготовку до з'їзду. 

 

З останнього мого  візиту стан її здоров'я  не покращився, а погіршився… Але Юля тримається дуже мужньо… Попросила передати всім, хто бореться зі злочинним режимом слова вдячності та підтримки. 

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.