З‘їзд відбувся

30 июля 2012, 17:35
0
1451

До закінчення агонії цієї влади залишилось три місяці...

Ця тимчасова влада все робила, щоб зірвати нам з‘їзд – з‘їзд Об‘єднаної опозиції «Батьківщина». Спочатку вони призначили судове засідання у Харкові саме на, озвучений за декілька місяців, день з‘їзду. Після того, як ми перенесли з‘їзд, виявилось, що більшість перенесла вже позачергове засідання Верховної Ради. Нам навіть відмовляли в можливості орендувати приміщення для з‘їзду.

Але, що не робиться, все на краще. З‘їзд відбувся. Ми зібрались на подвір‘ї перед партійним офісом. Свобода та простота формату нашого з‘їзду мені нагадали козацьку раду, де з ХV століття вирішувались  найважливіші та найпринциповіші для козаків питання.

Ми почали о восьмій, закінчили о дев‘ятій. Провели з‘їзд Об‘єднаної опозиції без зайвих слів, без зайвих виступів. Одразу ж по закінченню, потужною колоною  пішли на  Верховну Раду, де свої дні доживає в агонії антиукраїнська пропрезидентська більшість. Дякую всім, хто зміг приєднатись до нас там.

Обіцяю, весь той законодавчий бруд, який залишиться після них, ми обов‘язково вичистимо із законодавчого поля України. До закінчення їх агонії  залишилось три місяці.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.