Лікарню в центрі Києва підпалили?

31 июля 2012, 08:45
0
724

Заради нової висотки?

Сьогодні ЗМІ повідомило, що 31 липня о 07.00 у п’ятиповерховому житловому будинку на Пушкінській, 22-а, ліфт із пасажиркою впав у шахту і загорівся.

Насправді йдеться про  лікарню ендоринології та обміну речовин (Пушкінська, 22 а, яку давно хотіли виселити і зруйнувати разом з майстернями оперного театру, які знаходяться поруч, тощо.  Т

Жителі сусідніх будинків переконані, що це підпал, як і свого часу на вул. Али Тарасової, тощо. Мовляв, цей будинок давно хотіли знести і побудувати висотку. І ось тепер підпалили, потім розберуть і звільнять місце для будівництва в дворі 20 будинку. Річ і тім, що завезти будівельну техніку в цей двір можна лише з одного - знищивши споруду лікарні. Жителі переконують, що план забудови винощується давно. Нову будову відділятиме від так званого Музея історії Києва лише один будинок.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.