Виклик Україні

9 августа 2012, 15:08
0
1154

Ця влада ніколи не була і не стане українською...

За ініціативою української влади вчора було прийнято два антиконституційних рішення.

 

Перше – демонстративна антиконституційна дія, яка є викликом Україні. Це підписання Януковичем акту про «язик»,  який повністю суперечить Конституції та скерований на розкол українського суспільства.

 

І друга антиконституційна дія за ініціативою Партії регіонів та її представників у ЦВК – це відмова зареєструвати у складі списку Об‘єднаної опозиції «Батьківщина» лідера Об‘єднаної опозиції Юлію Тимошенко та Юрія Луценка. Це зроблено попри позицію мільйонів українців, провідних політиків і країн світу. Це демонстративне невиконання Януковичем резолюцій  ПАРЄ, ОБСЄ та Європейського парламенту.

 

Зрозуміло, що після таких дій, вибори, які відбуватимуться у жовтні не можна буде назвати демократичними, чесними чи прозорими.

 

За ініціативою Об‘єднаної опозиції  «Батьківщина» зараз у багатьох регіонах відбуваються  сесії місцевих рад, на яких приймаються рішення, щодо відновлення Конституції на території цих регіонів і недопущення застосування «язикового» акту Колесніченка-Януковича та висловлюється недовіра президенту, який скоїв злочин.

 

Я написав, вище, що ці рішення  були прийняті українською владою, але ця влада ніколи не була  і не стане українською!

 

Щодня вони демонструють свою зухвалу, нахабну антиукраїнську позицію,  зневагу до Конституції та закону.

 

Вони бояться Тимошенко, намагаються знищити "Батьківщину", ненавидять власну країну, з  презирством ставляться до народу…. Тому Україна повинна відповісти їм взаємністю!

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.