Нового Еліта-Центру на Подолі поки не буде

11 августа 2012, 11:19
0
959

Будівництво шести 25-поверхових будинків та двох будівель дев’яти і п’яти поверхів по вул. Сошенка, 33 у Подільському районі Києва зупинено.

4 липня 2012 року я звернувся до Прокуратури м. Києва з вимогою перевірити законність цього будівництва. Вчора стало відомо, що Прокуратура будівництво зупинила.

Одразу було очевидно, що це будівництво незаконне. Особливо хвилювання викликало те, що квартири в цих будинках, вже продаються, і на людей, які марно витратять гроші, чекає ще один «Еліта-Центр.

Ці 2 га були надані Національній спілці художників України рішенням Київради №1072/1733 у 2007 році для будівництва та експлуатації житлових будинків з вбудованими творчими майстернями. Але нині там відбувалися підготовчі роботи для зведення вісьмох багатоповерхівок.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.