Яка влада, такий і суд!

17 августа 2012, 09:22
0
835

Луценку присудили ще два роки ув‘язнення...

Ось і закінчився той брудний фарс, який влада назвала судом над Луценко.

Дві години знадобилось судді, щоб зачитати рішення, надіслане з адміністрації президента, яке шокувало всіх адекватних людей. Ще два роки ув‘язнення…

На цей раз Луценку винесли вирок за те, що він виконав рішення суду щодо продовження ОРД по справі отруєння Ющенка. Мабуть, коли б він не підписав цей дозвіл, його б засудили за непідписання…

Звісно, тут що не підписуй, що не роби, а жахлива гільйотина правового «безпрєдєлу» починає рухатись  як тільки її смикнуть за ниточку на Банковій.

Навіть в цьому питанні Ющенко наполегливо  та натхненно продовжує працювати на владу, підносячи їм патрони в боротьбі проти тих, кого він зрадив.

 Поки суддя собі під ніс бубнила написаний для неї вирок, я мав можливість поспілкуватись з Юрою.

Він сильна і мужня людина! Незважаючи ні на що, тримається та продовжує боротьбу. Він навіть під час оголошення вироку продовжував жартувати!

Обговорили з ним питання стратегії виборчої кампанії  Об‘єднаної опозиції «Батьківщина», і як працювати в умовах обмеження доступу до телебачення та свавілля силового і адміністративного ресурсу.

І у в‘язниці він, як і Юля, продовжує працювати, продовжує свою боротьбу! Він, як і ми, впевнений, що ми зупинимо їх! Перемога буде за Батьківщиною!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.