Тризуб з людей (ФОТО)

23 августа 2012, 09:04
0
618
Тризуб з людей (ФОТО)

Фрагмент святкування Дня Державного прапора…

Продовжуються виступи Попова та ін. Я, звичайно, пішов геть - не слухати ж цих псевдо-патріотів. До речі, жоден чиновник-керівник не вдягнув вишиванку. А от серед простого люду, що підтягнувся на свята, таких як я (у вишиванках) було чимало. Та й серед рядових працівників Київради чи КМДА такі траплялись.

Коли, піднявся до себе на 10 поверх, визирнув у вікно і побачив, що колона заважає розгледіти події і сфотографувати прапор крупним планом. Коли я перейшов у сусідній кабінет, якраз марширували курсанти. З вікна було видно, що вони йшли ідеальним тризубом. Я це сфотографував. 

Зі святом!!! Завтра День незалежності, чи як я його називаю - День Поновлення Незалежності. Збираємося о 10.30 на Михайлівській площі у національних строях і йдемо покладати квіти до М.Грушевського та Т.Шевченка. Приєднуйтесь!!!!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.