Київська влада влаштувала туалетний парад (ФОТО)

27 августа 2012, 11:45
0
1225

Чому ж влада так цинічно розставила туалети на найвидніших місцях?

Туалети навмисно ставлять у людних місцях, щоб використовувати їх як рекламну площу.

Однією з проблем для киян та гостей міста була відсутність достатньої кількості громадських вбиралень. Враховуючи терміновість вирішення проблеми в зв’язку із Євро-2012 влада розмістила туалети в місцях найбільшого скупчення людей: біля музеїв, закладів культури, центральних площах міста та на вул. Хрещатик. 


Це можна було пережити як тимчасове явище під час Євро-2012, але схоже, тимчасова проблема перетворилася у вічну. Туалети тепер завжди будуть як пам’ятки розташовуватися в найвидніших місцях Києва?


Архітектурний акцент Хрещатика – туалет


, влаштовуючи своєрідний туалетний парад, адже у всіх цивілізованих країнах вбиральні розташовують у переходах, дворах тощо?

Звичайно, можна згадати приклад того ж м. Делі, де пісуари відкрито розташовані безпосередньо на вулицях. Але, думаю, в Києві причина в тому, що влада, яка не дбає про зовнішній вигляд міста, вирішила використати туалети, щоб підзаробити на рекламі.


Реклама на стінах вбиралень – головна причина параду туалетів

Я звернувся до Попова з вимогою передислокувати громадські вбиральні з відкритих місць в двори та підземні переходи.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.