Суїцид українського правосуддя

29 августа 2012, 13:05
0
2778

Чому саме сьогодні судді оголосили те, що їм написали в Адміністрації президента?

Чому саме сьогодні судді оголосили те, що їм написали в Адміністрації президента?  Тому що вчора відбулось засідання Європейського суду з прав людини, який розглядав незаконність арешту Юлії Тимошенко.  Влада боялась, що суд розгляне одразу два питання: і незаконний арешт, і незаконний вирок.

Саме тільки через це вони три місяці гальмували цю справу, три місяці вони тягли, щоб сьогодні зачитати свої брехливі «висновки», один до одного переписані з прокурорських шпаргалок Адміністрацією президента. Так, вони вкрали в нас час але ж все одно Європейський суд з прав людини прийме об'єктивне рішення і Юлія Тимошенко, Юрій Луценко та інші політв'язні будуть на свободі.

Судова ж трійка сьогодні не знайшла жодних порушень у судовому фарсі, який шокував весь цивілізований світ. Ця кримінальна влада навіть вигляд вже не робить, що в Україні існує правосуддя. Повна деформація та руйнація правосуддя, прокуратури та силових структур дають нам підстави говорити про необхідність їх  масштабної люстрації.

Так! Україні потрібна люстрація та кримінальна відповідальність злочинців в мантіях та погонах, які зруйнували долі та життя мільйонів наших громадян, які розпочали політичні репресії та підмінили Конституцію і закон безправ'ям та незахищеністю громадян України .

Я впевнений, що в Україні знайдуться сотні тисяч порядних людей, які гідно замінять цих моральних злочинців та зрадників! І це будуть люди, які зможуть відновити правосуддя та слідство  в Україні, зможуть захистити простих людей!

Цей час прийде, він наближається. Це буде час перемоги України!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.