Асфальтовий завод майже в центрі Києві необхідно закрити

12 сентября 2012, 06:53
0
918

Асфальтове виробництво в центрі міста це злочин проти киян.

Викиди з труб асфальтного заводу, що «схований» на промисловій території на межі двох районів Подільського і Оболонського (біля гіпермаркету «Ашан» на Петрівці) псують повітря та руйнують екологічний баланс у центрі столиці.

Асфальтове виробництво в центрі міста це злочин проти киян. Навіть в більш менш благополучних з екологічної точки зору райцентрах виробництво асфальту не розміщується в центрі. Кияни ж з Куренівки, Оболоні і Подолу скаржаться на це незаконне, на мою думку, підприємство. Адже ніщо, що руйнує екологічний баланс в Києві не може бути законним. 

Тому я звернувся до міністра екології з проханням розібратися з функціонуванням цього підприємства. Та до голови КМДА О. Попова з вимогою надати доручення заборонити діяльність цього заводу.

Це цілком належать до компетенції О. Попова, оскільки згаданий завод є муніципальним. Сподіваюсь, влада буде не лише на словах, а й на ділі дбати про благо киян. І всі виробництва, які заважають мешканцям, винесуть за межі міста.

Виробництво асфальту розміщується на межі двох районів Оболонського і Подільського неподалік від супермаркету «Ашан» на Петрівці.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.