Вирок за правду

18 сентября 2012, 15:30
0
1682

Їм стало вже замало репресій, їм замало відключати незалежні телеканали, закривати незалежні газети та інтернет-сайти. Ті, хто витримає їх натиск, повинен ще й платити їм за право говорити правду

Поліцейська держава вже навіть не намагається приховати своє обличчя. Не бояться? Тому і провели зміни до кримінального та кримінально-процесуального кодексів, щодо посилення відповідальності за наклеп, що має вбити ті залишки незалежної журналістики, які поки що можуть собі дозволити говорити правду?

Вірніше не так. Не «не бояться», а бояться настільки сильно, що цей звірячий страх постійно прискорює їх, заставляючи знищувати залишки демократичних принципів… Їм стало вже замало репресій, їм замало відключати незалежні телеканали, закривати незалежні газети та інтернет-сайти. Ті, хто витримає їх натиск, повинен ще й платити їм за право говорити правду.

Звідси і абсурдні зміни до законів, за якими тепер правда про золоті унітази в палацах президента, правда про бездарність чинної влади, про її корупцію, про провали в економічних та соціальних програмах, про хабарництво та масові крадіжки, свавілля та політичні репресії тепер буде називатись «наклепом». А наклеп за їхнім законом – це злочин, який повинен каратись непідйомним штрафом чи ув‘язненням до п'яти років. В такому форматі не буде існувати опозиційної преси та журналістів, які здатні казати правду про злочини влади. А чинні керманичі країни відмиють ще декілька сотень мільйонів на будівництві нових в'язниць.

Що тут можна сказати? Перелік законодавчих актів, які підлягають скасуванню після перемоги Об‘єднаної опозиції «Батьківщина» на виборах росте на очах…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.