Виявлено чергове комунальне шахрайство

26 сентября 2012, 11:03
0
745

Сподіваюсь, прокуратура покарає винних…

Я звернувся до Прокуратури м. Києва з проханням перевірити законність нарахувань за  опалення творчої майстерні на вул. Різницька, 9-а, яку орендують майстри народної ковки.

КП «Липкожилсервіс» стягувало нарахування з орендарів творчої майстерні на вул. Різницькій,9-а за теплову енергію як з підприємців, а сплачувало до «Київенерго» як  за звичайну квартиру. У зв’язку з чим в орендарів зазначеної майстерні накопичився борг близько 70 тис. грн.

Різниця між тією сумою, яку вимагали від митців і тією, яку реально сплачувало комунальне підприємство до «Київенерго» складає десятки тисяч гривень, тому й не дивно, що для митців така оплата за комунальні послуги завелика і призвела до боргів.

Сподіваюсь, що після того як прокуратура виявить порушення і покарає винних за це шахрайство, борги у майстрів будуть анульовані автоматично як такі, яких не існує.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.