У Деснянському районі свій «Еліта-Центр»

9 октября 2012, 13:43
0
1080

…ще одна афера...

Вкладені людьми у будівництво житлового будинку на вул. Мілютенка, 29  кошти у сумі 17 млн. грн. зникли разом із дозволом на будівництво, земельною ділянкою та відповідальними особами, що мали контролювати використання вкладених інвесторами коштів. Слідство у цій справі знімає відповідальність з осіб, що контролювали використання коштів.

Ошукані громадяни звернулися до мене з проханням сприяти встановленню справедливості в кримінальній справі з метою покарання справжніх винуватців і повернення оплачених ними активів.

Складається враження, що це запланована афера, в якій взяли участь бізнесмени, чиновники і депутати. Одні виділили землю, інші поставили паркани і зібрали кошти з бажаючих купити квартиру, а потім землю відібрали, паркан розібрали, а гроші поділили.

За наявності усіх дозвільних документів, виданих київською владою, у квітні 2007 р. забудовник ТОВ «МАРС» разом з генеральним підрядником ТОВ БУ МЖК-1 розпочали будівельні роботи зі спорудження житлового будинку на вул. Мілютенка, 29. Але вже в серпні того ж року згідно припису відділу благоустрою та рішення Господарського суду, паркан і споруди, які знаходилися на будівельному майданчику було вивезено у невідомому напрямку.

Задля з’ясування ситуації було відкрито карну справу №60-2638 щодо обвинувачення посадових осіб забудовника в шахрайських діях по відношенню до інвесторів, яка розглядається  Шевченківським районним судом. В ході слідства виявилося, що особа, яка мала контролювати кошти ні за що не відповідає, а слідчі виявляють дивну довіру до цих свідчень і звільняють його від відповідальності. Тому, на думку вкладників, у справі звинувачують людей, які ні за що не відповідали, а тих, хто дійсно винен звільняють від відповідальності.

На численні звернення людей до Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, ГУ МВС України в м. Києві, Генеральної прокуратури, Прокуратури в м. Києві, Верховної ради України, Президента України вони отримували тільки відписки.

«В ситуації, якою вочевидь маніпулювали чиновники, депутати і бізнесмени, винними виявилися кияни. Міська влада не може виграти суд, повернути гроші тощо, але може принаймні виділити земельну ділянку для будівництва житла. Я далекий від думки, що будинок потрібно будувати саме на цій землі, тому вважаю за необхідне виділити вкладникам іншу земельну ділянку для будівництва житла.

Я звернувся до голоси КМДА О. Попова з проханням надати доручення відповідним службам розробити інший проект рішення щодо надання земельної ділянки ошуканим вкладникам.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.