У Києві з’явиться скульптура Миколи Гоголя

15 октября 2012, 12:24
0
736

Скульптура може з'явитися або в Маріїнському парку, або в сквері навпроти Іллінської церкви на Подолі.

У Києві з’явиться паркова скульптура у вигляді молодого Миколи Гоголя. Відповідна ініціатива автора скульптури Б. Довганя була підтримана на засіданні постійної комісії Київради з питань культури та туризму.

Скульптура може з'явитися або в Маріїнському парку на Печерську, де вже є кілька пам'ятників відомим українським діячам культури і мистецтва, або в сквері навпроти Іллінської церкви на Подолі.

Наскільки мені відомо, це чудова паркова скульптура. Тобто це буде не меморіальний пафосний пам'ятник, а досить симпатична скульптура, де М. Гоголь зовсім юний, енергійний, практично юнак.

Комісія з питань найменувань та пам’ятних знаків раніше підтримала  ініціативу щодо встановлення скульптури  М. Гоголю, але у сквері по вул. Гоголівській, але ця вулиця на думку громади не надто підходяща.

М. Гоголь один з улюблених письменників киян, сам жив у Києві і до того ж чудово оспівав столицю. Дуже добре, що у Києві з’явиться ще одне зображення М. Гоголю недалеко від Дніпра, який він возвеличив.

Комісія прийняла рішення повторно звернутися до комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків КМДА та до ГУ управління містобудування та архітектури з проханням розглянути можливість встановлення пам’ятного знаку саме в Маріїнському парку або в сквері на вул. Спаській на Подолі (навпроти Іллінської церкви).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.