Моїм іменем прикрилися для друку викривального матеріалу (Фото)

18 октября 2012, 12:45
0
900
Моїм іменем прикрилися для друку викривального матеріалу (Фото)

…проти кандидата в народні депутати В. Столара

Моїм іменем, як замовника продукції, підписали цілий тираж агіт-листівок направлених проти кандидата в народні депутати, діючого депутата Верховної Ради України від Партії Регіонів В. Столара.

Вчора під час зустрічі з виборцями мені надали кольорову листівку з інформацією про певні дії кандидата в депутати, депутата ВР від ПР В. Столара. Вихідні дані листівки посилаються мене як на замовника листівки. Наскільки мені відомо, міліція затримала людей, які розповсюджували цю листівку.

Справді, я гостро критикую представників ПР, але я не замовляв і не виготовляв згадану листівку. І хоча зазначена в ній інформація не є новиною, бо оприлюднювалася раніше іншими ЗМІ, я не маю до неї жодного стосування. Незалежно від того чи правдивою є інформація надрукована в цій листівці чи ні, використання мого імені як замовника цієї продукції незаконне. 

Саме тому я звернувся до Прокуратури м. Києва з проханням перевірити чи відкрито кримінальну справу щодо незаконного використання його імені як замовника агіт-листівки.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.