Кулінич знову директор Київської фортеці?

25 октября 2012, 11:44
0
571

Головне управління культури пішло на «мирову угоду» із захисником фортеці...

В'ячеслав Кулінич знову директор Національного історико-архітектурного музею «Київська фортеця». Головне управління культури пішло на «мирову угоду» із захисником фортеці. 

Повернення Кулінича - це велика перемога не лише його особисто, але й всіх захисників Києва. Маю надію, що після його поновлення на посаді директора Київської фортеці і виправдання від усіх  доган, Куліничу повернуть відібрану квартиру, ключі від якої йому урочисто вручили до Дня працівника культури.

За словами В. Кулінича наразі Головне управління культури направило до суду клопотання про перенесення слухань у справі щодо його протиправного звільнення. 

В перший робочий день після судових тяжб В. Кулінич планує зібрати науково-методичну раду для обговорення та внесення пропозицій до Генплану-2025р. в частині, що стосується «Київської фортеці». 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.