Звернувся до ЦВК з вимогою припинити незаконну перерву ОВК

29 октября 2012, 09:54
0
2062

ОВК 217-го оболонського округу незаконно було оголошено перерву в роботі комісії на цілу добу...

ОВК 217-го оболонського округу, де на парламентських виборах переконливо лідирує Олександр Бригинець, незаконно було оголошено перерву в роботі комісії на цілу добу. Хоча закон не передбачає жодної перерви в роботі ОВК.

Я не бачу іншої причини, яка змусила членів ОВК порушити закон, крім бажання сфальсифікувати вибори. Тим паче, що вони поставили під удар сотні людей, які чекають в холі ОВК своєї черги передати протоколи і бюлетені для остаточного оголошення результатів виборів.

Я звернувся до ЦВК з вимогою унеможливити порушення Закону України «Про вибори народних депутатів України», зокрема ст. 19 і ст. 94 вказаного Закону у зв’язку із свавільно і протиправно оголошеною перервою у роботі ОВК і продовжити засідання комісії, як того вимагає Закон.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.