Регіоналів до фальсифікацій підштовхнули вимоги комуністів

5 ноября 2012, 08:58
0
2384

В останні дні влада різко змінила стратегію щодо підрахунку голосів.

В останні дні влада різко змінила стратегію щодо підрахунку голосів. Вона вдалася до прямої фальсифікації в частині округів в той час, як в перші дні після виборів намагалася діяти більш-менш законно.

Масові фальсифікації із підрахунку голосів почалися після того, як комуністи озвучили регіоналам умови співпраці. Відтак, компенсацію вони нібито вимагають не менше 300 млн. дол., замість 100 млн. дол. витрачених на передвиборчу агітацію, та кілька посад в уряді.

Для того, щоб забезпечити собі більшість в Парламенті без комуністів, регіоналам якраз і знадобилися кілька мандатів, які вони не змогли вибороти шляхом попередніх фальсифікацій під час виборчої кампанії і голосування.

Єдиним виходом для формування своєї більшості виявилися незаконні дії на кількох округах в Києві, Обухові , Первомайську  і в Каневі.

Дії на цих округах - це не конфлікт двох кандидатів у народні депутати, а спроба регіоналів сформувати свою більшість без залучення інших політичних сил.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.