Кримінальний шабаш

6 ноября 2012, 11:54
0
1698

Об'єднана опозиція "Батьківщина" ніколи не визнає вибори, якщо депутатам від опозиції не будуть повернуті делеговані українським народом мандати.

ЦВК все рахує-рахує і ніяк не може завершити підрахунок. Не виходить. Напружено, цілодобово вже другий тиждень фальшують результати, але  все одно не виходить виконати команду Банкової та не дати сповзти рейтингу ПР нижче 30%. Тому вже четверту добу заблокований сайт ЦВК з результатами підрахунку по багатомандатному округу.

Поки ЦВК тримає оборону, влада не припиняє своїх спроб вкрасти мажоритарні округи, на яких перемогли кандидати від опозиції.

Кримінальний шабаш замість підрахунку голосів це і є "демократичні" вибори у виконанні Партії регіонів.

Об'єднана опозиція "Батьківщина" ніколи не визнає вибори, якщо депутатам від опозиції не будуть повернуті делеговані українським народом мандати.

Сьогодні нам треба разом захистити не результат опозиції, а право людей, право кожного вільно обирати тих, кого вони вважають гідними захищати інтереси громади.

Здамося, зламаємось, і ці вибори стануть останніми  з непрогнозованим результатом... А фундамент диктатури буде залитий міцною сумішшю криміналу, корупції та звірячих  розправ над тими, хто готовий захищати Батьківщину!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.