Який будинок з’явиться у пров. Десятинному, 5 поки що невідомо

13 ноября 2012, 09:58
0
904

Громадськість небезпідставно схвильована роботами у пров. Десятинному, 5

Я звернувся до УПЦ Київського патріархату з проханням оприлюднити проект будівництва за адресою: пров. Десятинний, 5, де днями почався демонтаж старої будівлі.

Громадськість небезпідставно схвильована роботами у пров. Десятинному, 5. Будиночок демонтують відповідно до розпорядження КМДА від 07.09.2009 року «Про дозвіл на знесення будинків на пров. Десятинному, 3 літера А, Б та 5 літера Д у Шевченківському районі. 

Розпорядження видане на підставі проекту рішення Київради від 14.12.2007 року №1653 «Про надання дозволу Київській патріархії Української православної церкви Київського патріархату на проектування та будівництво комплексу будівель адміністративного, житлового та господарського призначення на пров. Десятинному, 3 літери А, Б та 5 літера Д».

Як мені здається, Київський патріархат мав би звести на цій земельній ділянці будинок, який би нагадував сусідні споруди-пам’ятки і не перевищував би їх поверхово, а не черговий хмарочос. Але враховуючи історичне місце розташування ділянки та стурбованість громадськості, відповідальні особи в УПЦ КП мають оприлюднити свої плани щодо виділеної їм земельної.

Як повідомлялося, днями розпочався демонтаж будинку у пров. Десятинному, 5, який знаходиться на території двох заповідників – «Софія Київська» та «Стародавній Київ».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.