В Оболонському районі з’явилось чергове неофіційне звалище

19 ноября 2012, 09:53
0
796

...на перетині вул. Озерної та Богатирської

В Оболонському районі на перетині вул. Озерної та Богатирської зелену зону перетворюють на чергове несанкціоноване звалище.

На сьогодні несанкціоновані звалища не рідкість. Чергова гаряча точка виникла в Облонському районі. На зелену зону бульдозерами почали згрібати сміття, знищуючи зелені насадження та викорчовуючи дерева.

На думку жителів, протиправно почали перетворювати природний ландшафт на несанкціоноване звалище власники автокооперативів (розташованих по вул. Озерній - до перетину з вул. Богатирською).

Я звернувся до О. Попова з проханням надати доручення відповідним службам терміново зупинити створення новітнього звалища і з’ясувати хто і на яких підставах нищить зелену зону. Та примусити ліквідувати звалище і провести благоустрій зеленої території коштом винних.

Нагадаю, за підсумками осіннього місячника з благоустрою столиці, який проходив з 24 вересня по 26 жовтня, Оболонський район був визнаний одним з найкращих: він зайняв друге місце з благоустрою. 


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.