Забудовник на вул. Гончара не виконує рішення суду

19 ноября 2012, 14:49
0
766

Я звернувся до Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю м. Києва з вимогою сприяти демонтажу будівлі на вул. Гончара, 17-23.

Забудовник не виконує рішень Господарського суду м. Києва та Київського апеляційного господарського суду щодо скасування рішення Київради та договору купівлі-продажу земельної ділянки по вулиці Гончара, 17-23 біля Національного заповідника «Софія Київська».

Оскільки є рішення Господарського та апеляційного судів, є всі підстави для демонтажу скандальної забудови на вул. Гончара, 17-23. Але рішення судів було прийняте ще 7 листопада, а роботи з демонтажу будівлі досі не розпочалися. Ситуація не зрозуміла - забудовник сподівається на якісь зміни в суспільстві чи на те, що кияни «забудуть» про рішення суду? Як на мене кількарічна війна, що юридично закінчилася на користь громади, повинна призвести до якнайшвидшого демонтажу зловісної споруди.

Саме тому я звернувся до Інспекції держархбудконтролю м. Києва з вимогою демонтувати незаконну будівлю.

Рішенням Господарського суду м. Києва від 23.04.2012 повністю задоволено позов заступника прокурора м. Києва про визнання протиправним та скасування пункту 65 рішення  №419/1829 від 15.07.04, рішення № 1269/4102 від 22.11.07, визнання недійсним договору  купівлі-продажу земельної ділянки від 05.04.2006, державного акту на право власності на землю,  визнання відсутності права власності та користування земельною ділянкою.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.