Парк «Перемога» планують перетворити у звалище військової техніки

21 ноября 2012, 07:09
0
1209

У планах влади виставити в парку«Перемога»: танк, гармату, гаубицю та БРЕМ-1.

До порядку денного найближчої сесії Київради внесено проект рішення щодо надання згоди на прийняття до комунальної власності громади м. Києва об’єктів військового майна, відповідно до якого у парку «Перемога» планують встановити військову техніку, приведену до стану музейного експонату. 

Особисто я проти встановлення військової техніки саме у парку. Адже в Києві є чудовий музей історії Великої Вітчизняної війни, в якому можна розмістити згадані експонати, якщо там таких ще не існує. А перетворювати парк у звалище військового металобрухту я вважаю недоречним.

Парки призначені для відпочинку людей та прогулянок з дітьми, а не для виставки військової техніки. 

Крім того, зазначений проект рішення не проходив погодження з постійною комісією Київради з питань культури та туризму, тому не може вважатися таким, що пройшов процедуру регламенту Київради. А отже це питання не може бути розглянуте на сесії Київради.


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Гости Корреспондента
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.